Speed Consulting Session PW | Fundacja na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów.

Speed Consulting Session PW

lis 24, 2020

Speed Consulting Session PW w pierwszej odsłonie online! 
Speed Consulting to niesamowite wydarzenie, na którym zespoły projektowe mają okazję skonsultować swój projekt z ekspertami w swojej branży.
Speed Consulting Session PW jest wydarzeniem realizowanym przez organizację Enactus PW dla studenckich zespołów projektowych! Celem konsultacji jest wspieranie studenckich inicjatyw, projektów oraz pomysłów w ich realizacji. Poprzez krótkie sesje consultingowe studenci mogą zyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, wskazówki związane z rozwojem projektu, feedback na temat ogólnej koncepcji przedsięwzięcia oraz wiele cennych uwag niezbędnych do wprowadzenia projektu na rynek.
Charakterystyka wydarzenia:
– Konsultacje odbywają się w formie online przez dedykowane narzędzie do wideokonferencji. 
– Każda konsultacja trwa 30 minut. 
– Każdy zespół projektowy może wybrać w formularzu zgłoszeniowym do 3 obszarów, w których chciałby skonsultować swój projekt, takich jak pozyskiwanie funduszy tworzenie dokumentacji czy ogólny feedback – na tej podstawie dobierani są odpowiedni eksperci z danego obszaru. 
– Konsultacje odbywają się w określonych terminach między 7 a 13 grudnia po godzinie 17:00, w czasie dyspozycyjności zespołu i eksperta. 
 Zapisy trwają do 29 listopada!!! 
LINK DO FORMULARZA:
https://forms.gle/hbYk4swGt82Ezeit9