Osiągnięcia | Fundacja na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów.

Osiągnięcia

Członkowie naszego zespołu wraz z członkami Enactus Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i zespołem projektowym diaBite wygrali konkurs krajowy Enactus 2020 na najlepszy projekt społeczno – biznesowy. To już drugi rok z rzędu gdy Enactus UEP będzie reprezentował Polskę w Dolinie Krzemowej. 

Co więcej zespoły, które wspieraliśmy konsultingowo – Enactus Politechnika Warszawska i Politechnika Poznańska zajęły kolejno
2 i 3 miejsce. Zespół Enactus Politechniki Poznańskiej wsparliśmy w nawiązaniu współpracy z partnerem biznesowym – firmą MarkMe z Poznania.

Członkowie naszego zespołu wygrali konkurs krajowy Enactus 2019 na najlepszy projekt społeczno – biznesowy. Projekt WaterFilter zyskał uznanie  jury, dzięki czemu zespół miał okazję reprezentować Polskę na finałach światowych Enactus World Cup 2019.

Projekt WaterFilter na czele z członkami naszego zespołu zajęli 3 miejsce w swojej kategorii na finałach światowych Enactus World Cup 2019. 

Dwa projekty, dzięki wsparciu członków Fundacji, uzyskały granty o wartości 10 tysięcy od firmy AXA.

Dzięki wsparciu Fundacji w realizowanych inicjatywach SKN Enactus UEP został finalistą konkursu na Najlepsze Koło Naukowe w Polsce 2019, organizowanym przez StRuNa.

Członkowie Fundacji uzyskują także nagrody indywidualne:

dr Adam Weinert

Best Faculty Advisor 2019 przyznany przez Enactus Poland, Nagroda Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu za osiągnięcia organizacyjne
i wizerunkowe w 2019 roku

Robert Banaś

nagrodzony IPMA Student Project Excellence AWARD,  stypendysta Stypendium Naukowego Marszałka Woj. Wielkopolskiego 2019

Fundacja na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów

ul. Główna 6
61-005 Poznań, Polska

KRS: 0000826993
NIP: 7822878301
REGON: 385472806