O Programie | Fundacja na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów.

Preinkubacja studencka i wyzwania projektowe wraz z Grupą Amica to Program utworzony z myślą o Studentkach i Studentach, którzy pragną zrobić krok milowy na drodze swojego rozwoju.

Amica Shares Value with Students to efekt współpracy Fundacji na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów z Grupą Amica. Zaprezentowane po lewej stronie logo towarzyszyć nam będzie przez cały czas trwania Programu.

W ramach programu uczestnicy wezmą udział w wartościowych warsztatach i szkoleniach, zdobędą solidne doświadczenie oraz cenny wpis do CV. Ponadto, każdy zrekrutowany będzie miał możliwość implementacji swoich pomysłów z dziedziny IT, marketingu, sprzedaży, logistyki i wielu innych dziedzin.

Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie fabryki Amica oraz Stadionu Poznań.

Podczas współpracy z ekspertami i profesjonalistami studenci będą mieli możliwość poznać wartości Grupy Amica, a także otrzymać ofertę stażu.

Na wszystkie zespoły projektowe czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 20 tys. zł.

W programie preinkubacji nie wymagamy od studentów pomysłów. To my nauczymy was, jak je tworzyć! Następnie we współpracy z doświadczonymi mentorami biznesowymi z firmy Amica przejdziecie cały proces projektowy: od problemu, poprzez tworzenie i testowanie kolejnych prototypów, aż do MVP. Razem z nami przez pół roku będziecie w bezpiecznym środowisku odpowiadać na wyzwania biznesowe, których celem będzie rozwiązanie rzeczywistego, istniejącego na rynku problemu.

dr Marcin Bielicki

Członek Rady Biznesowej Fundacji, ekspert preinkubacji

 Podejmij wyzwanie – stwórz rozwiązanie!

Obserwuj nasz profil na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami na temat programu! 

#AMICASharesValuewithStudents

Fundacja na rzecz Tworzenia Wartości Wspólnej przez Studentów

ul. Główna 6
61-005 Poznań, Polska

KRS: 0000826993
NIP: 7822878301
REGON: 385472806